Na pardubicku se výrazně zlepší ovzduší
MENU

O elektřině a lidech

Statisíce na zezelenání Kladrub a Řečan

15. 04. 2019

main
Zobrazit galerii

Výsadba stromů, úprava parku, obnova aleje. Tak využily v minulosti podporu ze strany chvaletické elektrárny obce nad Labem - Řečany a Kladruby. S Řečany nad Labem nyní elektrárna uzavřela novou tříletou smlouvu s celkovým plněním 450 000 Kč. Kladruby nad Labem podpořila elektrárna už vloni příspěvkem 200 000 Kč.

zpět
Další...
main

Siláci zvedali v Přelouči nápravy i škodovku

26. 06. 2019

Na Masarykově náměstí v Přelouči se v sobotu 15. června uskutečnil pátý ročník profesionální soutěže Strongman Přelouč, kterou za podpory města a Českého svazu silových sportů uspořádali Pepa Mazač a Pavel Zadražil. Elektrárna Sev.en EC ve Chvaleticích byla již potřetí sponzorem této pozoruhodné akce.

main

Řečany dostaly od Elektrárny Chvaletice první automatický defibrilátor

17. 06. 2019

Srdeční zástava každý den zabije v ČR přibližně 100 lidí. V Řečanech nad Labem na Pardubicku už jsou na tyto případy vybaveni. Elektrárna Chvaletice obci věnovala první automatický defibrilátor (AED), který právě v případě zástavy srdce může zachránit lidský život.

main

Šéf přeloučského hokejbalu: Velké firmy by měly sponzorovat místní kluby

30. 05. 2019

Hokejbalisté HC Jestřábi Přelouč oslaví v červnu 25 let od založení klubu. Předseda Martin „Lamby“ Šmíd při této příležitosti vzpomenul v rozhovoru pro Krajské listy bronzové medaile, probuzení zájmu přeloučské mládeže o hokejbal i dlouhodobou podporu od nejvýznamnějšího sponzora.