MENU

Novinky

Také vloni jsme významně podpořili region

09. 01. 2017

main
Zobrazit galerii

Elektrárna Chvaletice pomáhala v roce 2016 sportovcům, umělcům i bezpečnostním složkám ve východočeském regionu. Na sponzorské projekty dohromady přispěla částkou převyšující 2,5 miliony korun. I nadále tak zůstává nejen významným zaměstnavatelem, ale také dobrým sousedem města Chvaletice a širokého okolí.

Jednou z nejpozoruhodnějších podpořených akcí byl Rudolfův pohár, mezinárodní závody spřežení, které proběhly na konci dubna v Kladrubech nad Labem. Významnou přízní poctila elektrárna tradičně sportovce, především cyklisty a tanečníky. Kromě Velké ceny Elektrárny Chvaletice sponzorovala Mistrovství ČR v hobby dance a figurálním valčíku. Elektrárna dále vloni podpořila řadu kulturních akcí, například benefiční festival Choltický deštník a udílení Cen Františka Filipovského za nejlepší dabing. Za zmínku stojí ještě tzv. Retroměstečko, velké dvoudenní setkání armády, hasičů a bezpečnostních složek.

zpět
Další novinky
main

Den otevřených dveří

06. 11. 2016

Elektrárnu Chvaletice obsadilo přes 1000 lidí. Přes plot nemuseli, konal se den otevřených dveří.

main

Chvaletice obnovují po požáru výrobu

19. 10. 2016

Elektrárna Sev.en EC ve Chvaleticích obnovila výrobu po nedávném požáru. Bloky 1 a 2 odstavené na začátku září byly dnes opět uvedeny do provozu a zahájily dodávky elektřiny do sítě. Likvidace trosek i příprava náhradní dopravy paliva do kotlů trvala bezmála šest týdnů. Vyšetřování příčin požáru stále pokračuje.

main

Elektrárna sčítá škody po aktivistech

12. 10. 2016

Greenpeace provrtali chladicí věž Elektrárny Chvaletice téměř 100krát, Severní energetická předběžně odhadla škody na minimálně 600 000 Kč.